Stavíme rádi, těší nás budovat někomu nový domov, firmu, či dávat staré stavbě novou tvář, užitnost a funkci. Zakládáme si na osobním přístupu, který si jako takřka rodinná firma můžeme dovolit. Jsme zákazníkům nablízku, nasloucháme jim a proto víme, co chtějí. My sami svým zákazníkům garantujeme poctivou práci s dlouholetou trvanlivostí. Jsme Váš dodavatel staveb...]

Začali jsme působit jako fyzická osoba v červenci 1997. Původně jsme se zabývali jen malými stavebními pracemi ale s přibývajícími spokojenými zákazníky rostl i objem zakázek. Dnes jsme stavební firmou s devíti pracovníky a nabízíme komplexní a ucelený servis v oblasti stavebnictví.

Spolupracujeme výhradně s ověřenými dodavatelskými firmami a díky tomu jsme schopni garantovat nejvyšší kvalitu provedené práce.

Hlavní objem našich prací spočívá v občanské a bytové výstavbě, stavíme rodinné domy, rekonstrujeme rodinné domy a stavby, zateplujeme fasády, opravujeme a rekonstruujeme byty a bytová jádra.

Obrázek

 

ZÍSKEJTE DOTACI NA VÁŠ PROJEKT

Obrázek


Naše společnost je na seznamu odborných dodavatelů projektu Zelená úsporám a naše projekty splňují podmínky udělení dotace.


více informací zde